XIII Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo. Puchar Polski Młodzików – 19.03.2016 Suchy Las

19.03.2016r nasi judocy wzięli udział w Pucharze Polski Młodzików. Był to pierwszy turniej rankingowy w tym roku. Turniej był na wysokim sportowym poziomie. Złoty medal w kat.wagowej +70kg zdobyła Kasia Demska. Hubert Waniszewski w kat.wag do 42kg (ilość zawodników: 42) zakończył turniej w rundzie eliminacyjnej po przegranej walce z zawodnikiem z Niemiec. W kat.wagowej do 46 kg na 30 zawodników Piotr Kopeć wywalczył miejsce 7. Natomiast Filip Bogdański, również kat.wag. 46kg, po wygranym a następnie przegranym pojedynku odpadł z turnieju. Dyrcz Wiktor (55kg) zakończył turniej w repasażach (ilość zawodników: 44). Kacper Grzegorczyk (66kg) niestety również zakończył turniej w rundzie eliminacyjnej. Patryk Gregorczyk (50kg) w turnieju dzieci starszych, który odbył się tego samego dnia zajął 5 miejsce, wygrywając 2 pojedynki i 2 przegrywając. Turniej był na wysokim poziomie. Czas na przemyślenia o popełnionych błędach i ciężką pracę na treningach. Zbieramy siły na kolejne starty