Wywalczyliśmy medale w Mistrzostwach Polski Kadetów w Sumo – Świdnica 27.05.2023

Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów w Sumo, które odbyły się 27 maja 2023 roku w hali sportowej na Zawiszowie w Świdnicy, zgromadziły ponad 200 zawodników i zawodniczek z całej Polski

Nasza drużyna judoków, spod Ślęży Gmina Sobótka , odniosła wspaniałe sukcesy, zwłaszcza w kategorii wagowej do 80 kg, gdzie zdobyliśmy trzy medale.

Maks Włoszek zasłużył na wyróżnienie, zdobywając tytuł wicemistrza Polski w kategorii wagowej do 80 kg Kobierzyce24 Kobierzycki Ośrodek Sportu i Rekreacji -KOSiR Kobierzyce

Jakub Sidyk i Mateusz Sawicki również stanęli na podium, zdobywając brązowe medale w tej samej kategorii.

Maciej Bałchan zajął piąte miejsce w kategorii +100 kg i dziewiąte miejsce w kategorii wagowej open.

Nasi panowie, reprezentujący MKS Juvenia Wrocław Sekcja Judo i Sumo MKS Juvenia odnieśli również sukces w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Sumo 2023, zdobywając wicemistrzostwo Polski.

Serdecznie gratulujemy im tego osiągnięcia.

Całe wydarzenie było nie tylko sportowym widowiskiem, ale także świetną okazją do zobaczenia i wsparcia naszych utalentowanych sumotori. Sumo to niezwykle emocjonujący sport, który dostarcza niezapomnianych wrażeń zarówno zawodnikom, jak i widzom.

Dziękujemy Wasza praca i zaangażowanie przyczyniły się do sukcesu tego wydarzenia. Gratulujemy również wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w turnieju i walczyli z determinacją. To było naprawdę wspaniałe widowisko sumo!