Mistzostwa Polski Kadetek i Kadetów w Sumo – 27.05.2023 Świdnica. Zapraszamy do kobicowania

Nasi zawodnicy z Gmina Sobótka również będą walczyć w Mistrzostwach Polski Kadetek i Kadetów w Sumo w ŚWIDNICA rynek z tradycjami
Zapraszamy do kibicowania  

Z radością pragniemy zaprosić Państwa na Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów w Sumo, które odbędą się w dniu 27 maja 2023 roku (sobota) w hali Zawiszów OSiR Świdnica. Rozpoczęcie walk zaplanowane jest na godzinę 10:00, a oficjalne otwarcie nastąpi o godzinie 13:00.

Ta prestiżowa impreza sportowa gromadzi najlepszych kadetów i kadetki sumo z całej Polski, którzy będą rywalizować o tytuł mistrza kraju. Chcielibyśmy szczególnie zachęcić Państwa do uczestnictwa i pokazania zainteresowania sumo jako ekscytującą dyscypliną sportową.

Sumo, tradycyjny japoński sport walki, staje się coraz bardziej popularny na całym świecie, a Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów to doskonała okazja, aby bliżej poznać tę fascynującą dyscyplinę. W trakcie zawodów będziemy świadkami widowiskowych starć, pełnych siły, techniki i ducha walki.

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w tych mistrzostwach i zapoznania się z fenomenem sumo. Wydarzenie to zapewni nie tylko emocje i wrażenia sportowe, ale także możliwość spotkania i wywiadów z utalentowanymi sportowcami oraz ekspertami w tej dziedzinie.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na Mistrzostwach Polski Kadetek i Kadetów w Sumo, gdzie odkryjemy razem piękno i siłę tej wyjątkowej dyscypliny.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress