III-cie Ślężańskie Mistrzostwa dzieci i młodzików Powiatu Wrocławskiego w Judo

W III-cich Ślężańskich Mistrzostwach dzieci i młodzików Powiatu Wrocławskiego w Judo, które odbyły się w niedzielę 22 września udział wzięło 340 zawodników i zawodniczek z 26 sekcji judo z województwa dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego oraz zaproszeni goście z Czech z Judo Club Broumov.

Na hali sportowej Gimnazjum Gminnego w Sobótce panowała fantastyczna sportowa atmosfera połączona z aktywnym rodzinnym wypoczynkiem w weekendową niedzielę. Najmłodsi (roczniki 2005-2008) rywalizowali na tatami od godz. 10:00 do 13:00 natomiast po godz. 13:00 do walk na matach pod Ślężą przystąpiły dzieci starsze (roczniki 2001-2004) oraz młodzicy urodzeni w latach 1999-2000.

W nagrodę za wspaniałe walki oraz sportową rywalizację fair play na judoków czekały dyplomy oraz medale a za pierwsze miejsca specjalna nagroda klubowa saszetka biodrowa – UKS Dojo Sobótka. Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie.

ZAPRASZAMY za rok do rywalizacji na tatami do Dojo Sobótka

„Serdecznie dziękuję za pomoc wszystkim rodzicom moich zawodnikow z Soóbtki, kórzy przyczynili się sprawnej organizacji naszego turnieju”- z poważaniem trener Bartek

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress