Finał: Super Liga Judo – 19.11.2017 Oleśnica

W niedziele braliśmy udział w czwartej edycji turnieju z serii Super Liga Judo 
Finał tej imprezy to podsumowanie rocznej rywalizacji wszystkich judoków oraz klubów startujących w zawodach. 
Finał odbył się w Oleśnicy. Natomiast pierwsza edycja w Sobótce, gdzie startowała rekordowa ilość judoków bo aż 850. Druga edycja w Kobierzycach a trzecia w Świdnicy .Starty w ramach super ligi judo to dużo sportowej rywalizacji, wiele emocji i piękne judo w wykonaniu dzieci i młodzików.
Na każdym turnieju brało udział ponad 700 zawodników z 43 klubów z województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego, opolskiego, lubuskiego a także Niemiec i Czech. Dodatkową atrakcja dla zawodników była obecność jednego z najlepszych zawodników w historii polskiego judo dwukrotnego mistrza świata Rafał Kubacki, który przed każdym turniejem prowadził trening dzieląc się z zawodnikami swoim doświadczeniem. W klasyfikacji generalnej niedźwiedzie spod Ślęży uplasowały się na bardzo wysokim 7 miejscu.  Judocy spod Ślęzy na takie wyniki pracują bardzo ciężko. Zawodnicy wyjeżdżali na turnieje bardzo często poświęcając swój czas wolny i w całości poświęcając się Swojej pasji jaka jest JUDO. Podczas startów zdobywali bagaż doświadczeń, który miejmy nadzieje zaprocentuje w kolejnym bardzo mocnym sezonie startowym judo.
Wyniki z turnieju 
I MIEJSCA: Liwia Czupkowska, Marcel Kalwa, Miłosz Kaczmarczyk, Tymek Mielnikowski, Mateusz Sawicki, Marcin Zawada, Kuba Sidyk,
II MIEJSCA: Błażej Czupkowski, Maks Włoszek, Adrian Polasiak
III MIEJSCA: Kacper Kalwa, Wiktor Frąckowiak,
Poza podium znaleźli się: Adam Szekiełda, Wiktor Konciak,

Gratulacje dla wszystkich, którzy przyczynili sie do tego sukcesu, zawodnikom, trenerom oraz rodzicom.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress