XVIII Wielkopolski Miedzynarodowy Turniej Judo: 19-20.03.2022 Suchy Las

W sobotę 19 marca, nasza dwójka judoków walczyla w XVIII Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo w Suchym Lesie koło Poznania.

Bardzo dobrze spisała się Milena Perełka w kategorii wagowej do 63 kg U-14, która wywalczyła srebrny 🥈 medal 👍
Natomiast Kacper Woźniak U-14) w kategorii wargowej do 46kg na 26 zawodników wywalczył 5 miejsce ☑️

Na 18 zawodników, 7 miejsce wywalczył Stanisław Niedzielski w kategorii wagowej do 32kg (U12)

W niedzielę 20 marca nasi starsi wychowankowie walczyli w drugim dniu XVIII Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo 🏆
Bardzo dobrze spisała się Liwia Czupkowska która jako młodziczka (rocznik 2007) walczyła w kategorii wiekowej U-18 juniorka młodsza wygrywają wszystkie walki wygrywając 🏅 złoty medal.
Również złoty 🏅 medal wywalczył Teodor Bogdański „gościnnie” w nowej kategorii wagowej do 60kg (U-18, ilość zawodników: 11)