Turniej w Czechach – Velka cena Ceska Treblova VI. Rocnik

W sobotę i w niedzielę (21- 22.02.2017) nasze „niedźwiedzie” spod Ślęży walczyły dzielnie u południowych sąsiadów. W kategorii dzieci starszych (U13) świetny występ zaliczył Mateusz Sawicki, który wygrał kategorię 60kg chłopców. W młodzikach (U15) Hubert Waniszewski (50kg) i Patryk Grzegorczyk (55kg) zdobyli srebrne medale natomiast Wiktoria Polasiak odpadła w walkach eliminacyjnych. Brązowy medal w kategorii 66 kg zdobył Kacper Grzegorczyk. W juniorach młodszych (U18) w kategorii 55 kg startowało dwóch naszych: Arek Waniszewski oraz Piotr Kopeć. Arek zakończył turniej w walkach eliminacyjnych a Piotrek przegrał pojedynek o brązowy medal i zajął ostatecznie piąte miejsce. Do 60kg po trzech wygranych i dwóch przegranych pojedynkach Wiktor Dyrcz zajął również piąte miejsce. Bezkonkurencyjna była Kasia Demska w kategorii wagowej +70kg, która wygrała cztery pojedynki i dobyła złoty medal. Pozytywnym zaskoczeniem był start Radka Fedyka, który startował w kategorii wagowej do 81 kg, który zdobył  brązowy medal wygrywając trzy pojedynki i jeden przegrywając. Serdecznie gratulujemy. Za miesiąc kolejny start w Niemczech.