PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW FINAŁOWE GRAND PRIX O PUCHAR BIAŁEJ GWIAZDY 2016

W sobotę 12 listopada w Krakowie w hali TS Wisła przy ulicy Reymonta 22, odbył się PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW FINAŁOWE GRAND PRIX O PUCHAR BIAŁEJ GWIAZDY 2016W kategorii: młodzik do 46kg świetnie spisał się Hubert Waniszewski, który był bezkonkurencyjny i po czterech zwycięstwach zdobył złoty medal. Również nie miał sobie równych w kategorii wagowej do 50kg, w kategorii  dzieci starsze, Patryk Grzegorczyk, który stanął na najwyższym stopniu podium. Kolejny start i kolejne Punty powędrowały na konto Filipa Bogdańskiego, w kategorii wagowej do 50kg w młodzikach, zajął miejsce 5, przegrywając walkę o medal. Pozostali Wiktor Dyrcz, Piotr Kopeć oraz Kacper Grzegorczyk zakończyli start w turnieju w walkach eliminacyjnych lub repasażowych. To kolejne doświadczenie oraz refleksja nad pracę na treningach.
Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym „wojownikom”