Puchar Polski Młodzików 19.11.2011r BYTOM. Srebrny medal Kamila Góreckiego

Dnia 19.11.2011 (sobota) w Hali Sportowej „Na Skarpie” w Bytomiu odbył się

Puchar Polski Młodzików (nieoficjalne Mistrzostwa Polski grupy wiekowej młodzik roczników 1997-98)

Uczeń Gimnazjum Gminnego z Sobótki – Kamil Górecki wywalczył srebrny medal  w kategorii wagowej 55 kg

„W drodze do finału Kamil wygrał 4 walki eliminacyjne pokonując rywali na IPPON w czasie regulaminowym oraz 1 walkę w dogrywce. W finale Kamil uległ rywalowi przegrywając również na IPPON- 10 punktów. W kategorii wagowej, Kamila, 55kg rywalizowało 41 zawodników.

Oprócz Kamila w Pucharze Polski Młodzików wzięli udział :

Radosław Stroka (kat. wag. 50 kg) oraz

Bartosz Sitarek (kat. wag 81 kg)

jednak odpadli z turnieju w walkach eliminacyjnych. Obaj zawodnicy są młodszym rocznikiem, który miał prawo startu w tej imprezie więc druga szansa startu już za rok po zebranym tegorocznym doświadczeniu- trener Bartłomiej Zamęcki

W Pucharze Polski Młodzików wzięło udział 290 zawodników z klubów sportowych  z całej Polski.