Kacper Dwoiczko złotym medalistą Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Judo 2015

Kacper Dwoiczko Mistrzem Polski w judo osób niepełnosprawnych 2015
W dniu 20 czerwca 2015r w Luboniu koło Poznania odbyły się III Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych. Zawodnik z naszego Dojo – Kacper po dwóch wygranych walkach zdobył ZŁOTY medal. W turnieju udział wzięli zawodniczki i zawodnicy z całej Polski. Wszyscy uczestnicy podzieleni byli na kategorie: wiekowe, wagowe oraz na kategorie ze względu na  niepełnosprawność wg. orzeczenia o niepełnosprawności: intelektualną oraz fizyczną. Nasz wychowanek walczył dzielnie i dwie walki wygrał przez Ippon (10pkt). W pierwszej walce wygrał z reprezentantem z Krakowa, wykonują technikę UCHI-MATA na wazari (7 pkt. ) następnie przechodząc do walki w NE-WAZA, wykonując trzymanie yoko shiho gatame  zakończył walkę przed czasem. W drugiej walce Kacper pokonał reprezentanta z klubu sportowego z Mirostowic, zdobywając dwa razy WAZARI (7 pkt.) przez technikę  O UCHI GARI, również kończąc alkę przed czasem.
Serdecznie gratulujemy Kacprowi oraz dalszych sukcesów na tatami.