I Judo Talent Cup – Novy Bor 07.11.2015r Czechy

W sobotę judocy spod Ślęży wystartowali w turnieju w I Judo Talent Cup  – Novy Bor (Czechy).W turnieju udział wzięło około 240 zawodniczek i zawodników. Nasi judocy w  20 osobowym składzie zajęliśmy drugie miejsce w punktacji  drużynowej, za który dostaliśmy piękny puchar.  Liwia Czupkowska została wybrana najlepsza techniczną zawodów grupy młodszej a w grupie starszej najlepszym technikiem turnieju został Piotr Kopeć.

I MIEJSCA:  Mateusz Sawicki, Patryk Grzegorczyk, Piotr Kopeć, Wiktor Dyrcz, Arek Waniszewski, Błażej Czupkowski

II MIEJSCA: Liwia Czupkowska, Maks Włoszek, Zuzia Bronowicka, Kasia Demska, Hubert Waniszewski, Szymon Kołodziej, Kacper Grzegorczyk

III MIEJSCA: Wiktor Szywała, Radek Fedyk, Filip Bogdański, Adrian Polasiak

Pozostali zawodnicy dzielnie walczyli jednak nie wystarczyło to na miejsce na podium. Następnym razem będzie lepiej.