Brązowy medal Roksany Filipiak w Mistrzostwach Polski Młodziczek 29-30.03.2014 Luboń k/Poznania

W pierwszym dniu Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików do lat 14, brązowy medal zdobyła Roksana FILIPIAK w kategorii wagowej do 57 kg. Jest to dla Roksany pierwszy medal w kategorii Mistrzostw Polski. Na start do walki o medale Mistrzostw Polski stanęło 17 zawodniczek. Nasza medalistka przegrała pierwszą walkę w turnieju ale następnie wygrywając trzy pojedynki przed czasem mogła cieszyć się ze zdobycia brązowego medalu Mistrzostw Polski. Roksanie życzymy kolejnych sukcesów na tatami.  Oprócz Roksany startowali inni wychowankowie naszego „Dojo”: Emil CWEK w kategorii wagowej do 46 kg (liczba zawodników 46) wygrał pierwszą walkę przed czasem następnie dwie przegrywając w repasażach odpadł z turnieju oraz Jan LECH w kategorii do 55 kg (liczba zawodników 46) walczył ze zmiennym losem przegrywając pierwszą walkę, drugą wygrywając a następnie ponownie przegrywając również „pożegnał” się z  Mistrzostwami Polski w repasażach.