Nasz trener brązowym medalistą Międzynarodowych Mistrzostw Polski Masters 2013 w Judo powyżej lat 30.

W sobotę 14 września w Sobótce koło Wrocławia w Hali Sportowej Gimnazjum Gminnego  odbyły się

XIII OTWARTE MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS w Judo

Udział w turnieju wzięło 160 zawodników z Czech, Słowacji, Niemiec, Anglii, Norwegii oraz Polski.  W kategoriiwagowej do 90kg w kategorii M-1 (30- 34 lata) dobry występ zaliczył trener – Bartłomiej Zamęcki, stając nanajniższym miejscu na podium i zdobywając

BRĄZOWY MEDAL  MMP Masters 2013

Image

O Mistrza Polski w tej kategorii rywalizowało 7 zawodników, którzy rywalizowali w dwóch grupach.  Trener Bartek trafił do grupy czteroosobowej wygrywając 3 pojedynki przed czasem, zajął pierwsze miejsce w swojej grupie, a następnie przegrał w półfinale turnieju z reprezentantem ze Szczecina ostatecznie uplasował się na  trzecim miejscu

„Serdecznie zapraszam do sekcji judo w Sobótce”- polecam trener Bartłomiej Zamęcki